nr 1538 5193
Etsningar
2 st, ej signerad, bland annat Otto Hesselbom, yttermått inklusive ram: 33x43-43x33 cm
| Utrop: |
500 kr |
| Såld: |
200 kr |
måndag 1 maj 2023 kl 18:33:49
| Tid |
Kund |
Bud |
25/4 13:32:40
150 kr
25/4 16:50:53